Kui teeks õige tissiopi?

Homme on siis kurikuulus Munajahi kulminatsioon. Ja nagu tavaks, näib levinuimaks mureks olevat küsimus: mida kuramust selga panna?!

Olen kapi teist korda põhjalikult läbi tuustinud. Lootus, et sinna imeväel nänni juurde tekib, sureb viimasena, eksju. Ning otse loooooomulikult ei pea ma silmas miniatuurseid asjakesi, milles ma halvasti topitud vorsti meenutaks, vaid… noh… imeväel tekib ikka imelisi asju. Selliseid, mis minust Julianne Moore teevad. Või vähemasti Gillian Andresoni. Või noh, tegelikult oleks ma ka siis happy, kui see ürp mind miskitpidi Toni Collette’i meenutama paneks.

Tänane reaalsus aga on, et karma ei andnud mulle ei bingo-miljonit ega uut kleiti (kingakestest rääkimata, aga see on lapse süü, see tähendab, et ma pidin töölt otse koju tulema ja ostlemisest loobuma – ning mitte et seda siis piisavalt väärtustatud oleks, oh ei, aga see on hoopis teise sissekande hala) – ning lähim, mida ma kõhuvolte kokku krookides ja hingamast lakates saavutada suudan, et teatav sarnasus noore Anne Paluveriga, mis iseenesest ei olekski ju nii halb, sest siis võiks vähemasti teoreetilisel tasandil Bette Midleri õde teeselda, aga… nojah. Hästivalgustatud üritusel hästidresseeritud kehade ja hästimakstud kostüümikeste vahel torkan ma muidugi silma kui teatav ebakõla.

Niisiis kaalun ma alternatiive. Ning mida enam asjale mõelda, seda lihtsam tundub loobuda kõike seda muuta püüdmast ning minna pigem ülekompenseerimise teed. Saada endale üks paar hästilõigatud tisse, mis kõiki gravitatsioonireegleid eirates iga kleidi hästi rippuma paneks. Sest see, kas sul kahe kõrva vahel midagi on või mismoodi ülejäänud pakett kokku klapib, on tõestatult teisejärguline. Või vähemasti prioriteetsuselt pöördvõrdelises suhtes piimanäärmete esiletükkivusega.

Ainult et enne homset ei tee seda keegi mulle ära.
Ja siis on vist juba mõttekam majanduslangusel süvendada lasta ja oodata, mil „kaks ühe hinnaga“ pakkumised eetrisse paisatakse.

Advertisements

One comment

  1. ma jään oma eilse arvamuse juurde: nägid väga ilus välja!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: