Tuutujuttu ka

Üks õhtu enne magamaminekut sai mõistatusi harjutatud – ikka neid “mõista-mõistasid”. Tuutu sai ka kahega maha – “Mõista-mõista, mis see on, karjub küll, aga ise on lill”. Vastus: “Rumaluke, ma ju ÜTLESIN, et see on LILL!”

Teine oli “Mõista-mõista, mis see on, ulub ja ulub aga ikka on inimene”. Selle vastus oli Robi, ehk siis tema pisut vanem ja pisut jaurajam tädipoeg.

Nojah, vaidlema ei kippunud, aga mõistatuste teemaga lubasime tulevikus veel edasi harjutada.

*

Käisime üleeile öölaulupeol, et aga rahvamass oli talumatult suur ning programm “näidendite” abil pisut venima kippus, otsustasime üheteistkümne tuuris kodupoole tulema hakata. Pärast vaatasime ikka telekast edasi… Ja kui “Mustamäe valss” kõlas, tekkis muidugi diskussioon sellest, milleks selline laul ja mida “valss” tähendab.

“Seal elab mul vanaema V. ka!” kilkas Tuutu suurest õnnest, et tal Mustamäel tuttavaid on. Lasteaiapuhkuse viimased poolteist nädalat oli ta vanaemaga kodus ja sestap tundis end tõelise eksperdina vanaemaduse küsimuses. Et meie ilmselgelt nii haritud pole, pidas ta vajalikuks selgitada: “Tead, see on see, kes siin iga hommik meie juures kolamas käib!”

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: