Uh-uh kui pop

Konn helistas mulle täna pärastlõunal ja pika pingutuse tulemusena õnnestus ta summutatud viginast tuvastada, et üks ta kolleege (edit: agentuuri nimi vägivallaga ähvardamisel eemaldatud) olla mu blogisse eksinud ja terve kollektiivi töömeeleolu itsitamisega ära ruineerinud. Ja et miskitpidi olevat see minu süü ja ta pole veel välja mõelnud, milline on tema seisukoht antud küsimuses, aga et “küll me õhtul veel räägime”. Selle viimase lause puhul võis ridade vahelt välja lugeda, et eelistatult viib ta kommunikatsiooni läbi mitteverbaalsete vahenditega, aga noh… jänesed shampust ei joo ja ma olen tuntud oma kõrge valuläve ning kiire taastumise poolest.

*

Nüüd on õhtu käes, aga hetkel on ta üsna taltsalt diivanil lösakil, ja ootab nuumamist. See ongi mu taktika – masside valitsemine kõhuorjuse abil… Juustune lillkapsa püreesupp vokitud kanalisandiga, kõrvale värsket ürdisaia ja eine lõpetuseks melonit ning kui veab, kirsikompotti pisukese jäätisega. Minu rabarberi-tosca plaanid naeris seesama näljarott välja, ta nimelt pole koogifanaatik, ja ma ei hakanud mainima ka, et kui mina ei küpseta, pole tal tööle ka midagi kaasa võtta ja eks siis mõelgu veidi põhjus-tagajärg seoste üle ning saagu aru, et ainult eilseid kookisida just homse varna visata saabki ja kes ei viska, see on lihtsalt ilma…

*

Aga mul oli möödunud nädalal veel üks tore blogikogemus, kus tuli juttu Ühest Näitest ning inimene auditooriumist ütles, et “jajaaa, ma tean!” ja pärast küsis, ääriveeri ja puha pidulikult, et “kas TEIE olete see urbanturban” ja ma tundsin end peaaegu nagu… eeh, ok, mitte nagu Madonna, aga… noh, näiteks mõni ühe-hiti-mees 80’ndatest.

*

Nii, nuumad manustatud ja teises toas möirgab Shrek2 – ja ma tunnen, et olen kuidagi… oh, nii vana ja nii kaugel sellest kõigest… sest ma ei saa aru, kes üle 10-aastane soostuks raha maksma selle filmi vaatamise eest…

*
Homme on Juta sünnipäev ja saab taas Ipanema’sse rodriziot nautima… jeee, midagi helget (ehkki vats on juba praegu ümmargune ja mõte söögist on sama kaugel ahvaltustest kui võimalus diivanile Shreki juurde naasta).

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: